گیمینگ

Pyua راه مناسب برای سرگرمی و بازی کردن بازی های کلاسیک نینتندو می باشد!

Pyua راه مناسب برای سرگرمی! و بازی کردن بازی های کلاسیک نینتندو می باشد.این طراح سوئدی بار دیگر فضایی برای سرگرمی! ایجاد کرد.

ما  از طرفداران بزرگ طراح سوئدی Love Hultén هستیم، که بسیاری از آثار تکثیر آن خط میان ابزار و قطعه  تکنولوژی را مختل کرده اند. آخرین نسخه آن، Pyua، هر دو ادای احترام به نینتندو و کنسول سازگار با NES Classic و فامیکوم کارتریج  می باشد. Hultén می گوید: که عملکرد Pyua، امروزه کاملا از یادها! رفته است و چیز های زیادی برای سرگرمی و تفریح وجود دارد!

 

Pyua راه مناسب برای سرگرمی و بازی کردن

Pyua

Pyua می تواند از طریق یک کابل HDMI تا 1080 پیکسل خروجی داشته باشد! و دارای دو کنترلر سفارشی بی سیم NES است که بوسیله افراد استفاده کننده در 8BitDo ساخته شده است.

 

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید! و یک Pyua – Hultén داشته باشد، گاهی اوقات با این سرگرم خواهید! و از شکل و قیافه دلنشین آن  لذت خواهید برد. شما یک نمایشگر را خواهید دید! که به عنوان یک کنسول برای بازی های کلاسیک نینتندو! به علاوه کنترل های بی سیم، و راحتی خروجی به 1080p HD خواهید داشت! اما کجا همه ی این کارتریج های با ارزش را نگه دارید؟ در یک جعبه حمل و نقل سفارشی! که تا 20 بازی انجام می شود، توسط Hultén خود ساخته شده است! میتوانید این کارتریج ها را بدون اینکه آسیبی به آنها برسد نگهداری کنید.

Pyua راه مناسب برای سرگرمی و بازی کردن!

جعبه ای که ساخته شده یک کار جامع و عالی می باشد

این اولین بار نیست که ما یک بازی مدرن را با بازی Retro از Hultén دیده ایم. SourceX ! یکی دیگر از تولیدات Hultén بود، یک  طرح چوبی بازی های سفالی ساخته شده! از چوب  که در کل 3،146.52 دلار قیمت داشت! و فقط 50 واحد بودند.Pyua راه مناسب برای سرگرمی و بازی کردن می باشد!

به هر حال راه های زیادی برای تفریح و سرگرمی! وجود دارد و شما  با توجه به علاقیات خود از این بازی ها نیز می توانید! استفاده کنید بدون اینکه آسیب های روحی داشته باشد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

برو بالا