زیست

FDA بیان کرده: سیگارهای الکترونیکی مضر می باشند.

FDA بیان کرده: سیگارهای الکترونیکی مضر می باشند! اداره غذا و داروی می گوید که فروش مایع vape با ویاگرا در آن مناسب نیست! و به سلامتی آسیب می رساند! روز پنج شنبه یک آژانس مطالعاتی بیانیه ای برای اخطار به شرکت سلامت الکترونیک فناوران ارسال کرد! تا از این سیگارهای الکترونیکی خود داری کنند! زیرا علاوه بر ضرر کلی به اندام های اصلی نیز آسیب جدی می رسانند.

اسکات گوتلیب، رئیس کمیسیون FDA، در بیانیه ای گفت،  موارد دارای ED برای سرگیجه نیستند. با وجود ادعاهای این شرکت،این موارد به طور خاص FDA تایید نشده است، زیرا Ars Technica برای اولین بار نحوه استفاده از این سیگارهای الکترونیکی را آموزش دادند و میتوان گفت استقبال خوبی از این آموزش شده بود.


اطلاعیه برای شرکت های تولید کننده

Gottlieb FDA گفت، این نامه بخشی از تلاش های سازمان برای ‘ادعاهای گمراه کننده و مایعات غیرقانونی و خطرناک است که ممکن است! جوانان را جلب کند! یا مصرف کنندگان را در معرض خطر قرار دهند! ‘ و پیش از این، نامه های FDA در روز جمعه به 21 شرکت سیگاری! از جمله افرادی که پشت سر گذاشتند مانند Vuse Alto، myblu، Myle، Rubi و STIG – از اطلاعاتی در مورد این که آیا آنها به صورت غیر قانونی بازاریابی می کنند یا نه. گوتلیب در یکی دیگر از مقامات گفت: برای شرکت ها اطلاعیه در این زمینه داده شده  و گفته شده که سیگارهای الکترونیکی مضر می باشند.

اگر FDA  ببیند که شرکت ها قانون را نقض می کنند، FDA می تواند اقدامات مختلفی را انجام دهد، مانند اینکه شرکت ها را جریمه کند یا از پخش این محصولات جلوگیری نماید. FDA همچنین شروع به بررسی چگونگی تنظیم طعم های موجود در سیگارها کرده است! و آژانس اعلام کرده است که قصد دارد! تا بررسی انتقادات از نظرات طرف های ذینفع را که در مورد پیش بینی قوانین پیشنهاد شده ارائه دهد.

 

در بیانیه ارائه شده! امروز، FDA هشدار داد: در حال حاضر، محصولات سیگار که قبل از سال 2016 فروخته می شدند! و سیگارهای الکترونیکی مضر می باشند! تا سال 2022 اجازه حضور در بازار را نداشتند! در حالی که شرکت های vape درخواست مجوز از  FDA می کردند! اما آژانس می گوید: ممکن است! این سیاست را دوباره  راه اندازی کند! به گفته FDA، حداقل تا زمانی که FDA می گوید! این محصولات را می توان فروخت! این امر می تواند به این معنی باشد! که شرکت ها باید برخی از محصولات طعم دهنده خود را حذف کنند. ‘ما متعهد به انجام هر کاری هستیم که می توانیم TR را برهم بزنیم.

 

با زاپاس همراه باشید…..

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + بیست =

برو بالا