ساخت و تولید

ماشین الکتریکی اینجاست – اگر پول کافی داشته باشید

ماشین الکتریکی اینجاست – اگر پول داشته باشید

بزرگترین نمایشگاه سالانه خودرو این هفته در پاریش آغاز می شود و برای آنچه که در ذهن خود می پرورانید باید آماده باشید زیرا همواره در این نمایشگاه ها از طرح هایی پرده برداشته شده است که همگان را به تعجب وا داشته است. البته در این نمایشگاه تنها برای فروش نمی آیند و برخی از شرکت ها حتی برای طرحهای پیش آماده را در معرض نمایش قرار می دهند از جمله مارک هایی که در این نمایشگاه حضور دارند می تواند به آئودی و جگوار و مرسدس و BMW و همچنین خودروهای تسلا وجود دارد.

چند مدل مقرون به صرفه نیز توسط شرکت جی ام بولت ارائه خواهد شد در قیمت های متوسطی مانند 30هزار دلار که برای افراد معمولی هم قدرت خرید وجود داشته باشد.

البته چند سالی است! که از ماشین الکتریکی نام برده می شود! اما باید این را در نظر داشته باشیم! که قیمت این خودرو ها باید به گونه ای باشد که در عین مفید بودن این خودرو ها قدرت خرید برای همه وجود داشته باشد! که بلعکس این موضوع می باشد و قیمت بسیار زیادی دارند

اهداف

قرار است که خودروهای الکتریکی به جهانیان کمک کند تا از انتشار گازهای گلخانهای ناشی از حمل و نقل جلوگیری کنند، که این امر برای بخشهای بزرگی از  طرحهای موجود دنیا کمک می کند.البته که باید تسهیلات ویژه ای برای طراحین خودرهای الکتریکی داده شود زیرا این خودرو ها می توانند عمر زندگی هر فرد و حتی کیفیت هوای سالم را افزایش دهند.

 

تمرکز در مورد EVS های لوکس هیچ مزیتی برای محیط زیست ندارد!

هفته جاری نمایشگاه پاریس  که EVS های لوکس را از مرسدس و آئودی مورد توجه قرار می گیرند! به نظر می رسد که عجیب و غریب است! با اینکه هیچ مزیتی برای محیط زیست ندارند اما مارک های معتبر دنبال این خودرو ها می باشند.

جدیدترین ماشین الکتریکی که در ایالات متحده تولید شده است، Jaguar I Pace است. در اوایل سال جاری به طور رسمی اعلام شد، این خودروی SUV 5،500 که با قیمت 69،500 دلار عرضه خواهد شد! این خودرو مدل نسبتا مشابه با مدل پایه Tesla Model X است! که عملکرد سریع (0 تا 60 مایل در ساعت در 4.5 ثانیه و فقط 400 اسب بخار) دارا می باشد!

خودرو الکتریکی که توسط شرکت آئودی در ماه آتی عرضه خواهد شد! در همین قیمت جگوار خواهد بود و فقط در برخی موارد تفاوتهایی خواهند داشت! از جمله اینکه سرعت بیشتری خواهد داشت! همچنین قیمتی که برای این در نظر گرفته شده است از 70 هزار دلار تا 89 هزار دلار می باشد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

برو بالا