مکانیک

تویوتا اعلام کرده آماده هستند تا خودروهای خود را مجهز به اندروید آتو (Android Auto) کنند!

  • خودروهای مجهز به اندروید آتو (Android Auto)

طبق گزارشات،تویوتا در نهایت اعلام کرده است که میخواهد که خودروهای مجهز به اندروید آتو (Android Auto) ارائه کند و در گزارشی رسمی اعلام کردند که از ماه آینده این پروژه را شروع خواهند کرد.

خودروهای مجهز به اندروید آتو (Android Auto)

سیستم CarPlay

این شرکت ژاپنی سازنده ماشینهای غول پیکر از آخرین خودروسازان بود که خودروهای خود را به سیستم CarPlay مجهز نموده است.اواخر سال گذشته بود که تویوتا اعلام کرد که قراردادی رسمی با اپل امضا کرده است و قرار است تا در خودروهای خود از تکنولوژی های به روز بهره ببرد.

با این حال تویوتا تا به امروز از تکنولوژی اندروید آتو (Android Auto) فرار کرده بود!  اما چون نگرانی هایی در مورد امنیت خودرو ها به وجود آمد تویوتا عزم جدی برای بالا بردن امنیت در خودروهای خود دارد و میخواهد پلت فرمی را طراحی کند تا راننده در صفحه ای تمام مشکلات خودرو را در صفحه یا گوشی خود مشاهده کند.

 

” ما درک میکنیم که مشتریان ما تقاضای خودروهای مجهز به اندروید آتو (Android Auto) دارند”

یکی از سخنگو های شرکت تویوتا اعلام کرد! که آنها به اصرار زیاد مشتریان خود به مجهز نمودن خودرو ها به اندروید آتو (Android Auto) باشد! میخواهیم که این پروژه عظی را شروع کنیم و مطمئن هستیم که در کنار مشتریان و اعتماد آنها به نتیجه خواهیم رسید و البته هدف اصلی امنیت سرنشینان خودرو ها می باشد

سخنگوی گوگل نیز در مورد همکاری با تویوتا اعلام کرد ! که شرکت گوگل درباره شایعات حرفی ندارد و باید صبر کرد دید تا چه می شود.

 

اندروید آتو (Android Auto) تقریبا در 50مارک مختلف شرکتهای خودروسازی  استفاده شده است! و البته این تکنولوژی پیچیده ای می باشد و خودروسازان را مجبور می کند! تا طرحهای مختلفی در قسمت سخت افزاری انجام دهند  و سیستمی را باید طراحی نمایند تا مبتنی بر اندروید باشد! و به تازگی! شرکتهای رنو و نیسان و میتسوبیشی نیز برای مجهز نمودن خودرو های خود به این تکنولوژی اعلام آمادگی کرده اند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =

برو بالا