مکانیک

تکنولوژی و امکانات جدید به زودی در خودرو های لکسوس

تکنولوژی جدید خودرو لکسوس
تیم زاپاس

تکنولوژی جدید خودرو های لکسوس

در این مطلب  به تکنولوژی جدید خودرو های لکسوس اشاره خواهیم داشت و به بررسی آن میپردازیم

فناوری فوق العاده ای را بر روی ساختار خودرو RX استفاده شده است! به این صورت که منحنی هایی  متناسب با زوایایی رسم شده اند! این منحنی ها خودرو و سرنشینان را از خطرات مالی و جانی بیشتر حفظ می کند! تعادل خودرو در حالت معلق را حفظ می کند!شرکت لکسوس در خودرو RX خود از تکنولوژی بهره زیادی برده است

تکنولوژی جدید خودرو لکسوس

 

از دیگر ویژگی های این خودرو پیشرفته میتوان به کارکرد هیبردی آن اشاره نمود با 308اسب بخار ! قدرت یک ماشین فوق العاده با ویژگی های مدرن می باشد.

درب های پیشرفته

شرکت لکسوس در این خودرو از تکنولوژی حسگر استفاده کرده است! به طوریکه درب ها بعد از نشستن راننده به صورت اتوماتیک بسته می شود.

امنیت کامل

در این خوردو مانتیوری نصب شده است که از تمام ابعاد خودرو گزارش می دهد اینکه در چه فاصله ای با ماشین عقبی یا جلویی خود دارد و اینکه در چه فاصله باشد موقعیت بهتری برای خودرو می باشد.سرعت متعادل در لاین و  تمام موراد امنیتی را این مانتیور گزارش می دهد .

تکنولوژی جدید خودرو لکسوس

استفاده از پیشرفته ترین اسکنر در درب پشتی

برای راحتی سرنشینان خودرو و عملکرد سریع اسکنر پیشرفته ای بر روی درب پشتی خودرو نصب شده است که با  نگهداشتن دست بر روی اسکنر درب پشتی باز می شود.

سیستم تکنولوژی جدید خودرو لکسوس که Lexus Lane Valet نام دارد

دارای این تکنولوژی ارتباط بین دو خودروست vehicle-to-vehicle (V2V) communications و هر زمان که شما در لاین سرعت به خودرویی برمیخورید که با سرعت کم در حال حرکت است با فشار دادن یک دگمه آن خودرو به لاین کناری می‌رود و به آسودگی شما به حرکت خود در لاین سرعت ادامه می‌دهید.

برایان بولاین مدیر بازاریابی لکسوس درباره این خودرو گفت:

تلاش ما این است که برای همه تجربه رانندگی مناسبی را فراهم کنیم.

تکنولوژی جدید خودرو لکسوس

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =

محبوب ترین نوشته ها

برو بالا