برسی

بررسی  APPLE WATCH سری 4 : بهترین طراحی ممکن

APPLE WATCH سری 4

مقدمه

بیشترین بازدهی در بین محصولات شرکت اپل بدون شک Apple Watch ها بودند ! Apple Watch ها تقریبا چهار پیش در نسخه ای فانتزی به بازار ارائه شدند البته در مراحل اولیه خود مشکلات زیادی را داشت  ! و بدتر از همه کلا هدفی از ارائه این محصولات نبود و برای همین در سالهای اولیه استقبال زیادی از این محصول شرکت پل نمی شد!

شرکت اپل بخاطر اینکه در پروژه های خود تکرار و تمرین طرحهای مختلفی انجام می دهد شرکتی فوق العاده موفق به حساب می اید اما همینطور که در در سری های دوم و سوم نیز پیشرفتهای زیادی وجود داشت در این مجموعه جدید نیز توسعه های فراوانی انجام شده است به خصوص می توان به وضوح بسیار عالی سری4 اشاره نمود که واقعا فوق العادت و متناسب با شرایط بدنی انسان طراحی شده است.

معرفی سری 4

در سری 4 APPLE WATCH یکپارچه سازی از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری صورت گرفته است این سری مانند یک ساعت بر روی مچ شما عمل نمیکند بلکه از این می توانید در کارهای مختلفی استفاده کنید .البته پس از آیفون های جدیدی که در کنفرانس معرفی شدند این مجموعه ساعت اپل واقعا از لحاظ ویژگی های مناسب بی نظیر بود  ! و در گذشته هیچ شرکتی مانند این طرح را ارائه نکرده بود.

ویژگی

  • عمر باتری زیاد
  • صفحه نمایش بزرگ و زیبا
  • ویژگی های پیگری سلامتی و تناسب اندام

معایب

  • گزینه خانه در صفحه وجود ندارد
  • امکانات زیاد باعث گیجی می شود
  • هنوز برخی از ویژگی ها مبهم است و معرفی نشده اند!

 

اندازه بزرگتر نسبت به نسخه های قبلی!

این نسخه  APPLE WATCH سری 4 در اندازه 40.44 میلی متراست اما واقعا در مچ بزرگ نشان داده می شود و از نسخه های قبلی بسیار بزرگ می باشد . در سری سوم اندازه 42 میلی متر بود اما ظریف تر بود و ضخامتی مانند سری 4 نداشت معقتدیم که این اندازه برای مدل ها بسیار مناسب می باشد!  زیرا کامل در دید اطرف مقابل شما خواهد بود. پیشنهاد ما این است!  که قبل از خرید حتما به فروشگاه رفته و این نسخه را در مچ خود امتحان کنید.

واقعا حیرت انگیز هست که این چنین امکاناتی در یک ساعت وجود دارد و این ساعت پیگیر سلامتی شما است . یکی از مزایای اندازه بزرگ این است که شما دید خوبی به مطالب دارید و می توانید! وقتی در حال حرکت هستید به راحتی مطالب را از روی ساعت بخوانید!

صفحه نمایش APPLE WATCH سری 4 نیز از اخرین تکنولوژی مجهز شده است و OLED می باشد که وضوح بسیار مناسبی دارد.لبه های قوس دار مناسب برای شکست نور و جمع نشدن نور بر روی ساعت می باشد!

 

هر چند که سری 4 بزرگتر از سری های قبلی می باشد اما به گفته کارشناسان و فروشندگان این مجموعه استقبال بی نظیری داشته است ! و یکی از ویژگی هایی که منجر به استقبال خوب شده است وضوح بسیار عالی می باشد

APPLE WATCH سری 4

بررسی کامل تر

از اندازه و صفحه نمایش آن بررسی فراتری داشته باشیم! اجزای بیرونی ساعت را بررسی می کنیم جایی که در پشت ساعت از سرامیک استفاده شده است!  دلیل این نیز اینکه سینگال هارا بهتر دریافت کرده و همینطور به مودم های LTE سریعتر متصل می شود ! یک دکمه با حاشیه قرمز  در سمت راست ساعت قرار دارد!  که در نسخه های قبلی رنگ سبز و اندازه کوچکتری داشت.

میکروفون بر خلاف نسخه های قبلی از بین دکمه ها دورتر شده است!  تا در تماس ها صدا بدون نویز منتقل شود!  و همچنین بلندگو نیز تقویت شده است تا صدای بهتری را ارائه دهد!  جالب است!  بدانید وقتی با این ساعت به مکالمه بپردازید از وضوح صدا بسیار لذت خواهید برد!

Apple Watch در سال گذشته چندین مشکل با LTE داشت که در این نسخه سعی کرده که مشکلات خود را به حداقل برساند.البته افرادی که خریداری کرده و استفاده کرده اند بسیار راضی از نسخه فعلی می باشند. حتی شما می توانید در هنگام مکالمه بدون اینکه ساعت را به گوش نزدیک کنید صدای بلندگو را بلند تر کرده و بسیار آسوده خاطر به مکالمه خود بپردازید!

در داخل ساعت APPLE WATCH سری 4 ، یک پردازنده فوق العاده S4، یک تراشه W3 (که فقط تراشه Wi-Fi اپل با پشتیبانی از بلوتوث 5.0 است)!  و شتاب سنج و ژیروسکوپ است!  که قادر به نمونه گیری از حرکات شما هستند!  اپل واقعا در مجهز نمودن محصولات خود به فناوری های جدید مهارت خاصی را داردبرای مثال در این ساعت اگر شما کوچکترین حرکتی را نیز داشته باشید ! در صفحه نمایش ساعت نشان خواهد داد و این بسیار بی نظیر می باشد!

 

ماندگاری باتری کمی بهتر

نمیتوان که قطعی گفت خیلی بهتر شده است اما این سری 4 عمر باتری بیشتری نسبت به سری سوم دارد!   اپل ادعا کرده است ! که می توان به طور مداوم 18 ساعت از  این سری استفاده نمود! اما وقتی که شما از این ساعت استفاده کنید متوجه می شوید که اپل در کنفرانس خود عمر باتری را کمتر گفته است و ساعتهای زیادی می توان از این استفاده نمود.

اما چیزی که مردم احتمالا به آن توجه می کنند، رنگ های جدیدی هستند! که در APPLE WATCH سری 4 دیده می شوند ! اپل قطعا استفاده از این رنگها بخاطر جذابیت بیشتر ساعت می باشد!  البته رنگ بندی زیاد منجر به زیبایی بیش از حد آن شده است!

ساعتهایی که به تحرکات حساس هستند بسیار فوق العاده هستند اپل ادعا کرده است ! که این ساعت به آتش و اب و بخار و تاثیرات شیمیایی حساس می باشد! و هشدار دهنده ای نیز در این مواقع وجود دارد!

در این سری  APPLE WATCH سری 4 از فونتهای جدیدی برای متون استفاده شده است ! در حالت کلی می توان گفت که اپل برای اینکه جذابیت را در این نسخه به خرج دهد! در هر موردی توسعه ای داشته است ! و به همین خاطر نیز استقبال بی نظیری صورت گرفت!

در پست بعدی موشکافانه تر این سری را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید!

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

برو بالا