برسی

اولین هدفون بی سیم Grado!

اولین هدفون بی سیم Grado با قیمت 249 دلار در دسترس است!

اما سازندگان هدفون بالا پایان کار خود را برای به دست آوردن کارایی بیشتر از بلوتوث می دانند!  به عنوان آخرین نمونه از این، Grado در حال حاضر 249 دلار GW100  می باشد و این اولین هدفون بی سیم Grado است. همانند سایر محصولات شرکت، این هدفون ها  کارایی زیادی دارند بنابراین شما می توانید در رفت و آمد های خود حتی در محیط های پر سر و صدا نیز از این مدل استفاده کنید زیرا دیگر هیچ صدایی شمارا اذیت نخواهد کرد

بررسی!

Grado می گوید این اولین هدفون های باز شده بلوتوث در بازار است. و مخلوطی از تمام طرحها می باشد! شما به موزیک های خود به صورت ایده آل گوش کنید حتی در محیط های پر سرو صدا اما این مدل این کارایی دارد. با استفاده از بلوتوث موزیک هایی که در کنار خود پخش می شوند را نیز جذب کند امروزه سیمی بودن وسایل تکنولوژی بسیار چیز عجیب و غریبی می باشد از این رو این مدل بی سیم ارائه شده است کیفیت صدای بسیار مطلوبی را نیز ارائه می کند  و همیشه باتوجه به وزن سبک آن در همه جا استفاده کنید.

اولین هدفون بی سیم Grado!

اولین هدفون بی سیم Grado

Grado می گوید این هدفون ها از زمین ساخته شده اند! تا 60 درصد سر و صدای سر و صدا را کاهش دهند. بنابراین سر و صدای بیرونی وارد خواهد شد! اما امیدواریم آهنگهای شما برای افراد اطراف شما کاملا آشکار یا آزارنده نخواهند بود.

 

این اسپیکر ها همانهایی هستند که ما برای هدفونهای سیمی ما ساخته ایم که برای محوطه های مختلفی که ما استفاده می کنیم ریز را تنظیم می کنیم. اولین هدفون بی سیم Grado Labs با هیچ نوع متفاوت نیست، زیرا کاملا سفارشی می باشد و برای آنها که استفاده خواهند کرد این تفاوت ها را احساس خواهند کرد قابلیت و کیفیت صوتی این مدل قطعا در هیچ مدلی تا به حال وجود نداشته است!

 

با زاپاس همراه باشید…….

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

برو بالا