برسی

آپدیت ویندوز 10 ماه اکتبر مشکلات زیادی به همراه داشت !

مایکروسافت آپدیت ویندوز 10 را ماه اکتبر ارائه نمود که مشکلات زیادی به همراه داشت!

مایکروسافت آخرین آپدیت ویندوز 10 را اکتبر2018 ارائه کرد! این غول نرم افزاری در طول این رویداد از اشکالات این بروزرسانی نیز گفت: که برخی کاربران گزارش داده اند که بعد از آپدیت برخی از اطلاعات موجود در کامپیوتر حذف می شوند به همین مایکروسافت به پشتیبانی از این مشکل گفته است! که اپدیت ویندوز 10 اکتبر 2018 (نسخه 1809) متوقف شده است تا علت این مشکل پیدا کنند.

مایکروسافت همچنین افزود کسانی که آپدیت کرده اندیا میخواهند این ورژن را نصب کنند با این شرکت به طور مستقیم تماس بگیرند و اگر بروزرسانی ماه اکتبر را به صورت دستی دانلود کرده اید آنرا نصب نکنید و منتظر ارائه نسخه جدید باشید  البته برخی کاربران که نسخه ماه اکتبر را نصب  کرده اند حتی به اینترنت نیز نمیتوانند متصب شوند و ناسازگاری های زیادی بر روی این ورژن وجود دارد.

مایکروسافت اعلام نمود که  هیچ آگاهی از این مشکل نداشته و در تستی که از این ورژن گرفته شد! کاملا سالم بیرون آمد و بروز هیچ مشکلی دیده نشده بود! و اینکه کاربران گزارش مشکلات این ورژن را داده اند بسیار تعجب آور بوده است.

ویندوز 10 توسط میلیونها نفر استفاده شده است

ویندوز 10 به گفته آمار ها توسط میلیونها کاربر استفاده می شود حتی اگر درصد کمی استفاده کنند! بی سابقه بود که در نسخه های بروزرسانی که مایکروسافت ارائه می کند مشکلاتی وجود داشته باشد! اوایل سال جاری بود که صفحه نمایش ابی در نسخه بروزرسانی اضافه شد! حال قبل از اینکه مایکروسافت ویژگی های این نسخه را بگوید مشکلاتی در نصب و راه اندازی آن بوجود آمد.

مایکروسافت قصد دارد آخرین آپدیت ماه اکتبر را برای تمامی کاربران ویندوز 10 در سه شنبه آینده عرضه کند، اما احتمالا این احتمال وجود دارد تا زمانی که تحقیقات ادامه پیدا کند! تا این مشکل جدی حذف شود چنانچه در این نسخه هم مشکلات وجود داشته باشد ! سهام این غول نرم افزاری متضرر خواهد شد

 

با ما همراه باشید…..

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

برو بالا